Ортодонтія

Для того щоб комфортно почуватися в суспільстві, людина повинна бути впевнена в собі. І далеко не останню роль у цьому відіграють здорові зуби та гарна усмішка – не секрет, що усміхненій людині набагато простіше привернути до себе співрозмовників. Проте, це твердження правильне лише тому випадку, якщо сама людина не відчуває дискомфорту від зовнішнього вигляду своїх зубів. Допомогти людям усунення естетичних проблем ротової порожнини і покликаний лікар-ортодонт.

Чим займається лікар ортодонт

У сферу діяльності спеціаліста цієї категорії входять професійні послуги, спрямовані на покращення естетичних характеристик одиниць зубного ряду та зміну прикусу.

Ортодонт – це висококваліфікований експерт, який має спеціальну профільну підготовку та ліцензію на надання таких послуг, як діагностика, профілактика та лікування порушень, спричинених неправильним зростанням та становищем зубів.

Хто потребує послуг лікаря ортодонта?

Безумовно, кваліфікована допомога ортодонту необхідна людям, у яких спостерігаються порушення прикусу та розташування зубів у зубному ряду. Хороший лікар ортодонт після проведення діагностики запропонує кілька варіантів лікування, яке сьогодні виконується із застосуванням сучасних безболісних технологій та ортодонтичних апаратів.

Красива посмішка не мрія, а реальність, яка може змінити ваше життя, осяяти його новими фарбами. Не зволікайте, йдіть до своєї мрії разом із лікарями STOMATOLOGY. Ми вас не підіб’ємо!

This site is registered on wpml.org as a development site.