Діагностика захворювань зубів

У стоматологічній клініці STOMATOLOGY проводиться діагностика всіх захворювань зубів та порожнини рота. У цьому використовується найсучасніше діагностичне устаткування провідних західних фірм.

Рентгенографія є основним методом дослідження зубів і кісток щелепно-лицевої області. У клініці рентгенографія проводиться з допомогою цифрового ортопантомографа, що дозволяє за лічені секунди отримати рентгенівський знімок у будь-якій проекції не так на плівці, але в екрані комп’ютера. Цифрова рентгенографія дозволяє отримати високоякісне зображення, а найголовніше – значно знизити променеве навантаження на пацієнта. Крім того, знімок буде збережено в електронній базі даних, що дозволяє повернутися до нього в будь-який момент часу.

Функціональна діагностика в стоматології використовується для оцінки стану тканин зуба. За допомогою цих методів можна об’єктивно оцінити, наскільки вдалося відновити стан зуба та за необхідності скоригувати лікування.

Для оцінки стану пульпи зуба при різних захворюваннях використовується реодентографія, реопародонтографія, електроодонтодіагностика. Ці методи засновані на вимірюванні електропровідності тканин зуба і дозволяють диференціювати середній та глибокий карієс, а також різні форми пульпіту.

Реодентографія буває необхідна в оцінці ефективності знеболювання, і навіть при обробці зуба під коронку. На підставі цих досліджень фахівці клініки запропонують оптимальну схему лікування.

This site is registered on wpml.org as a development site.